איך בוחרים הזמנה לחתונה? פשוט מאוד

מזל טוב! אתם מתחתנים וההתרגשות בשיאה, כמו גם הלחץ לסגור אולם, תופרת לשמלה, קייטרינג, מעולה, תקליטן, צלם, צלם מגנטים... אבל רגע. קחו אוויר כי יש עוד נושא אחד חשוב והוא דווקא בא לידי ביטוי הרבה לפני ערב הכלולות עצמו – הזמנות לחתונה הן מה שאתם צריכים כדי להודיע לאורחים על האירוע החשוב ולעשות את זה בסטייל. אז איך בוחרים הזמנות לחתונה?

הזמנות לחתונה צריכות להתאים למיתוג של האירוע

בחירת הזמנה לחתונה היא חלק בלתי נפרד מהמיתוג - מלכיט


יכול להיות שמילים כמו "מיתוג" או "קונספט" נשמעות לכם מרוחקות ותלושות, אבל האמת היא שלכל חתונה יש מיתוג, אפילו מבלי שתכוונו לשם בצורה מודעת. הבחירה במנות מסוימות ואפילו הבחירה בצבע מסוים שילווה את הערב – בשמלה, בצבע המפיות ובסידורי הפרחים – היא חלק מהמיתוג הזה ולכן הזמנה לחתונה צריכה להשתלב עמו להיות חלק בלתי נפרד ממנו. יותר מכך, בגלל שההזמנה היא הדבר הראשון שהאורחים יחוו בהקשר של החתונה  שלכם, היא צריכה להיות כרטיס הביקור של האירוע כולו. לכן, אם החלטתם על חתונה בסגנון מסוים, עצבו הזמנה לחתונה באותו סגנון, כדי להכניס את כולם לאווירה הקסומה שהחלטתם עליה.

הזמנה לחתונה צריכה להיות מעוצבת אבל ברורה

אז כבר הבנו ששווה להשקיע בעיצוב ההזמנות לאירוע, אבל חשוב להקפיד שהעיצוב הזה לא בא על חשבון דברים אחרים, כמו עד כמה ההזמנה שלכם ברורה. אם תשקיעו בפונט יפהפה אך לא קריא, האורחים שלכם לא יבינו לאן להגיע ומתי, מה שעלול לגרור שטף של טלפונים מאורחים שזקוקים להבהרות ואפילו היעדרויות מהאירוע. כל הפרטים על החתונה שלכם צריכים להופיע באופן ברור, תוך כדי שאתם שומרים על העיצוב של הכיתוב וההזמנה כולה, בהתאם לסטייל שבחרתם בו ללוות את האירוע.

לעצב הזמנות לחתונה מבלי לקום מהכיסא

פעם, כדי להשקיע בעיצוב מקצועי של הזמנה לחתונה, הייתם צריכים להיעזר במעצב גרפי. הרבה פעמים זה היה איש מקצוע שבית הדפוס שהדפיס את ההזמנות הצמיד לזוג המאושר, במטרה לעצב את ההזמנה המושלמת. כיום, כל מי שמתחתן יכול לעצב בעצמו הזמנה לחתונה בלי לזוז מהבית, להיפגש עם מעצב וללכת לבית דפוס. ניתן לעצב ולהדפיס הזמנות לחתונה אונליין, באמצעות אתר אינטרנט ייעודי המאפשר לכל אחד להשתמש בתוכנת עיצוב פשוטה ואינטואיטיבית. לרוב ניתן לבחור גם את סוג הנייר עליהן יודפסו ההזמנות, כדי להוסיף יוקרה ואלגנטיות. ובכל מקרה, ניתן לבחור לבד את הפונטים, הצבעים והגוונים, כך שיתאימו לסגנון האהוב על החתן והכלה ולסגנון של האירוע כולו. לאחר שמסיימים לעצב פשוט בוחרים את כמות ההזמנות שרוצים להדפיס וכל שנותר הוא לחלק אותן בעת הצורך. שיטה זו מאפשרת לסיים במהירות עם המטלה של עיצוב הזמנות לחתונה ולהתעסק עם שאר ההכנות הלוגיסטיות וכמובן עם ההתרגשות לקראת היום הגדול.

חיפוש באתר